• امروز : دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 July - 2024
16

هشدار فرمانده کل سپاه به اسرائیل: مراقب باشید ما تنها تشییع جنازه و مجلس ترحیم برای شهیدانمان نمی‌گیریم بلکه انتقام‌ آنها را بلافاصله خواهیم گرفت و ‌این پیام‌‌ جدی و واقعی است و اگر ‌دوباره تکرار ‌شود مجبور به تجربه مجدد حمله موشکی سپاه خواهید بود ‌و باید طعم تلخ ضربات موشک‌ها ‌را تحمل کنید

  • کد خبر : 6620
  • 23 مارس 2022 - 15:40
هشدار فرمانده کل سپاه به اسرائیل: مراقب باشید ما تنها تشییع جنازه و مجلس ترحیم برای شهیدانمان نمی‌گیریم بلکه انتقام‌ آنها را بلافاصله خواهیم گرفت و ‌این پیام‌‌ جدی و واقعی است و اگر ‌دوباره تکرار ‌شود مجبور به تجربه مجدد حمله موشکی سپاه خواهید بود ‌و باید طعم تلخ ضربات موشک‌ها ‌را تحمل کنید

به گزارش آژانس خبری مبین۲۴ به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی امروز در گردهمایی رزمندگان شهرستان دزفول و گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج محمد‌حسن کوسه‌چی (پارساکیان) در حسینیه ثارالله دزفول با تبریک سال ۱۴۰۱ به مردم ایران اسلامی به ویژه مردم استان خوزستان اظهار داشت: خداوند بزرگ را سپاسگزاری می‌کنم […]

به گزارش آژانس خبری مبین۲۴ به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی امروز در گردهمایی رزمندگان شهرستان دزفول و گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج محمد‌حسن کوسه‌چی (پارساکیان) در حسینیه ثارالله دزفول با تبریک سال ۱۴۰۱ به مردم ایران اسلامی به ویژه مردم استان خوزستان اظهار داشت: خداوند بزرگ را سپاسگزاری می‌کنم که در ابتدای سال جدید توفیق شرفیابی و افتخار حضور در جمع مردم عزیز شهرستان  دزفول را دارم.

وی با بیان اینکه دزفول را به زیبایی پایتخت مقاومت ایران اسلامی نامگذاری کرده‌اند، افزود: مردمان این منطقه در دوران دفاع مقدس زیر باران موشک‌باران ماندند و جوانانشان را ایثارگرانه و سخاوتمندانه به سوی خطوط مقدم‌ جنگ و صحنه‌های نبرد ‌که فاصله چندانی با شهر نداشت راهی کردند، شهر زیر باران موشک بود و خانه‌ها ویران می‌شد اما قلب‌ها مطمئن بود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مردم دزفول در جنگ زندگی می‌کردند و در زندگی می‌جنگیدند و این عاملی شد که  دزفول همانند ستاره‌ای درخشانی در کهکشان مقاومت ایران بزرگ نامگذاری شود تصریح کرد: شهیدانی والامقام و جاودانه‌ای که همه ما مدیون فداکاری‌ها و رشادت ها و جانبازان استان خوزستان مانند شهید حاج احمد سوداگر و شهید جانباز سردار شهید محمدحسن کوسه‌چی هستیم.

شهید کوسه‌چی گمنامی  را بر شهرت و آوازه داشتن ترجیح داد

سردار سلامی با بیان اینکه امروز گردهم آمده‌ایم تا از یک فرمانده، ‌انسان بزرگ، ‌شخصیت اسوه و ‌نماد جهاد تجلیل کنیم، ادامه داد: شهید کوسه‌چی گمنامی  را بر شهرت و آوازه داشتن ترجیح داد. سردار کوسه‌چی یک فرمانده بزرگ اما بی‌ادعا بود و جهاد را در خاموشی انجام می‌داد. فریادش در سکوت شنیده می‌شد، وارسته بود و ادعایی  نداشت و از شهرت گریزان بود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سردار کوسه‌چی ۴۱ سال لباس جهاد را از تن به درنیاورد و در مسولیت‌های سنگین انجام وظیفه می‌کرد گفت:‌ سردار شهید کوسه‌چی یکی از فرماندهان موثر، یکی از نخبگان سپاه پاسداران و یکی ازبرجستگان سپاه بود. اهل ریا نبود و فهیم بود و به اخلاق الهی متکلف بود و فرماندهی لشکرهای متعدد سپاه را برعهده داشت. در استان مازندران فرماندهی لشکر ۲۵ کربلا و قبل از آن از فرماندهای بزرگ لشکر هفت ولی عصر در دوران دفاع مقدس بود. سردار کوسه‌چی تا آخر سرباز ولایت فقیه ماند و هیچ‌گاه راهی جز راه ولایت فقیه انتخاب نکرد. در لشکر ۴ بعث در کرمانشاهی فرماندهی می‌کرد و هر کجا فرماندهی می‌کرد  فرمانده تربیت و پرورش می‌داد.

وی با بیان اینکه این سردار بزرگ در ساخت قدرت نیروی زمینی سپاه نقش موثر و تایید‌کننده‌ای داشت اظهار داشت: ‌با اینکه سال‌های سال با بیماری دست و پنجه نرم می‌کرد ولی ‌تا آخر ماند چرا که واقعا مرد میدان بود و با میز رابطه‌ای نداشت. سردار کوسه‌چی همانند سردار سلیمانی  مرد میدان بود این سردار بزرگ ‌یک سلیمانی دیگر ‌در قامت مردی به نام محمد حسن کوسه‌چی بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اذعان سران کاخ سفید به قدرت جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ‌اینکه امروز دشمن از ملت ایران هراس و ترس دارد ثمره مقاومت‌ها‌ست؛ مقاومت ایستادن در یک نقطه نیست و برای یک مقطع خاص نیست چرا که ‌امتداد یک جریان است. مقاومت یک حقیقت جاری در روح یک ملت است و الهام گرفته از یک رهبر، از یک امام و از یک پیشواست که براساس سیره معصومین(ع) ایستادگی و ثبات‌قدم را در مقابل دشمنان جز شعائر عظیم‌ الهی قرار داده‌اند و کشور را در مسیر آن قرار داده‌اند. با این منطق مقاومت ایران بزرگ پس از هشت سال دفاع مقدس،  سال‌های تحریم و سال‌ها فشار دشمن برای انزوای سیاسی، سال‌های تهاجم روانی و سال‌ها عملیات رسانه‌ای و سال‌ها تهاجم  تروریستی  و سال‌ها تهاجم فرهنگی را پاسخ داده و توانسته  قدرت دشمنان بزرگ را فرسوده و آنها را خسته کنند و قدرت آنان را به زوال بکشاند.

وی با بیان اینکه  سخنگوی کاخ سفید در یک بیانه رسمی گفت سیاست تحریم و فشار ایران را قوی‌تر از هر زمان و تهاجمی‌تر از هر زمان قرار داده و این استراتژی و راهبرد آمریکا سپاه را از هر نظر قوی‌تر کرده است اظهار داشت: ما وارد قرنی شده‌ایم که قطعا قرن غروب قدرت‌های شیطانی و قرن غروب، غرب است. پایان آمریکا و تمدن غرب سال‌هاست شروع شده ‌و با حرکت انقلاب اسلامی این فرسایش و این پوسیدگی ‌آغاز شده و در سال‌های اخیر شتاب گرفته است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه جغرافیای جهان  در حال تغییر است، افزود: قرن قبلی را دشمنان و غربی‌ها،  قرن اسارت ‌و بردگی مسلمانان و مستضعفان قرار داده بودند؛ قرن توسعه جهالت، قرن جهالت مدرن، قرن اسارت مدرن، قرن یک جهان دوقطبی که در آن غرب قطب پیشرفته باشد و‌ ما عقب‌مانده و  وابسته باشیم، اما منطق انقلاب برهم‌زدن این آرایش و ‌فروپاشاندن این منطق بود.

وی با بیان اینکه ما در پرتو یک‌ رهبر بزرگ در حال حرکت هستیم و همه دیدند که ما زانو نزدیم و دست نیاز به سوی هیچ‌کس دراز نکردیم ادامه داد: نه جلو‌ی شرق و نه جلوی غرب بلکه  صراط مستقیم الهی را پیمودیم و بر استقامت ماندیم و می‌بینیم که دشمنان به مرور در حال به عقب نشستن هستند و سیاست‌هایشان دیگر ‌موثر و نتیجه‌بخش نیست و ملت‌ها در حال بیدار شدن هستند و ‌مسلمان قدرت گرفته‌اند و دیگر تسلیم نمی‌شوند و سرزمین‌هایشان میدان جهاد است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه تاریخ انقضای دشمنان ملت ایران آنها به پایان رسیده ‌است تاکید کرد: در هفته‌های اخیر دیدید چگونه صهیونیست‌ها‌ که همواره در محاسباتشان اشتباه می‌کنند چگونه زیر ضربات موشکی سپاه قرار گرفتند و به آنها هشدار می‌دهیم دست از شرارت بردارند وگرنه این روزنه‌های کوچکی که بر روی شما در جهان باز است را  بر روی شما خواهیم بست.

‌سرلشکر سلامی با هشدار شدیداللحن به صهیونیست‌ها تصریح کرد: مراقب باشید ما تنها تشییع جنازه و مجلس ترحیم برای شهیدانمان نمی‌گیریم بلکه انتقام‌ آنها را بلافاصله خواهیم گرفت و ‌این پیام‌‌ جدی و واقعی است و اگر ‌دوباره تکرار ‌شود مجبور به تجربه مجدد حمله موشکی سپاه خواهید بود ‌و باید طعم تلخ ضربات موشک‌ها ‌را تحمل کنید.‌

وی در پایان با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در امنیت کامل است و رزمندگان سپاه و نیروهای مسلح ایران در آمادگی کامل هستند خاطرنشان کرد: به شما قول و اطمینان می‌دهیم هرگز اجازه نخواهیم داد بیگانه‌ای امنیت، حیثیت و منفعت ‌سرزمین عزیزمان را مورد تهدید و خطر قرار دهد.

لینک کوتاه : https://mobin24.ir/?p=6620

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.