• امروز : یکشنبه - ۲۷ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 16 June - 2024
7

تاریخ و ساعت بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر/ ایران دقیقا در بیست و پنجمین سالگرد حماسه ملبورن

  • کد خبر : 6847
  • 02 آوریل 2022 - 2:31
تاریخ و ساعت بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر/ ایران دقیقا در بیست و پنجمین سالگرد حماسه ملبورن

به گزارش آژانس خبری مبین۲۴، سرانجام تیم های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حریفان خود را در ۸ گروه مختلف شناختند هرچند هنوز تکلیف ۳ تیم مشخص نیست و باید تا خرداد ماه صبر کرد. اما مطابق قرعه‌کشی انجام شده جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم ملی فوتبال ایران در گروه B با انگلیس، آمریکا و […]

به گزارش آژانس خبری مبین۲۴، سرانجام تیم های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حریفان خود را در ۸ گروه مختلف شناختند هرچند هنوز تکلیف ۳ تیم مشخص نیست و باید تا خرداد ماه صبر کرد.

اما مطابق قرعه‌کشی انجام شده جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم ملی فوتبال ایران در گروه B با انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا (ولز، اوکراین یا اسکاتلند) همگروه شد.

اولین دیدار معتبرترین رویداد فوتبالی جهان از ساعت ۱۳:۳۰ روز ۳۰ آبان، در ورزشگاه البیت و میان قطر و اکوادور برگزار می‌شود.

برنامه کامل دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به وقت ایران به شرح زیر است:

 

مرحله گروهی

۳۰ آبان
بازی اول: قطر – اکوادور، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه البیت
بازی دوم: سنگال – هلند، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی سوم: انگلیس – ایران، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی الخلیفه
بازی چهارم: آمریکا – پلی‌آف اروپا (ولز، اوکراین یا اسکاتلند)، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی

اول آذر
بازی پنجم: آرژانتین – عربستان، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی ششم: مکزیک – لهستان، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی هفتم: فرانسه – پلی‌آف اول (پرو، امارات یا استرالیا)، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی هشتم: دانمارک – تونس، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۲ آذر
بازی نهم: اسپانیا – پلی‌آف دوم (نیوزیلند یا کاستاریکا)، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی دهم: آلمان – ژاپن، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی یازدهم: بلژیک – کانادا، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی دوازدهم: مراکش – کرواسی، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

 

۳ آذر
بازی سیزدهم: برزیل – صربستان، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی چهاردهم: سوئیس – کامرون، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی پانزدهم: پرتغال – غنا، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی شانزدهم: اروگوئه – کره جنوبی، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۴ آذر
بازی هفدهم: انگلیس – آمریکا، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی هجدهم: پلی‌آف اروپا (ولز، اوکراین یا اسکاتلند) – ایران، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی نوزدهم: قطر – سنگال، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی بیستم: هلند – اکوادور، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۵ آذر
بازی بیست‌ویکم: فرانسه – دانمارک، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی بیست‌ودوم: تونس – پلی‌آف اول (پرو، امارات یا استرالیا)، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی بیست‌وسوم: آرژانتین – مکزیک، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی بیست‌وچهارم: لهستان – عربستان، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۶ آذر
بازی بیست‌وپنجم: بلژیک – مراکش، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی بیست‌وششم: کرواسی – ۴۲، ساعت ۱۶:۳۰،‌ ورزشگاه الثمامه
بازی بیست‌وهفتم: اسپانیا – آلمان، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی بیست‌وهشتم: ژاپن – پلی‌آف دوم (نیوزیلند یا کاستاریکا)، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۷ آذر
بازی بیست‌ونهم: پرتغال – اروگوئه،‌ ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی سی‌ام: کره جنوبی – غنا، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی سی‌ویکم: برزیل – سوئیس، ساعت ۱۹:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی سی‌ودوم: کامرون – صربستان، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

 

۸ آذر
بازی سی‌وسوم: هلند – قطر، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی سی‌وچهارم: اکوادور – سنگال، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی سی‌وپنجم: پلی‌آف اروپا (ولز، اوکراین یا اسکاتلند) – انگلیس، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی سی‌وششم: ایران – آمریکا، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۹ آذر
بازی سی‌وهفتم: لهستان – آرژانتین، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الجنوب
بازی سی‌وهشتم: عربستان – مکزیک، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی سی‌ونهم: تونس – فرانسه، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی چهلم: پلی‌آف اول (پرو، امارات یا استرالیا)- دانمارک، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۱۰ آذر
بازی چهل‌ویکم: ژاپن – اسپانیا، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
بازی چهل‌ودوم: پلی‌آف دوم (نیوزیلند یا کاستاریکا) – آلمان، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی چهل‌وسوم: کرواسی – بلژیک، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی چهل‌وچهارم: کانادا – مراکش، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۱۱ آذر
بازی چهل‌وپنجم: کامرون – برزیل، ساعت ۱۸:۳۰،‌ ورزشگاه الجنوب
بازی چهل‌وششم: صربستان – سوئیس، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی چهل‌وهفتم: کره جنوبی – پرتغال، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴
بازی چهل‌وهشتم: غنا – اروگوئه، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

 

مرحله یک‌هشتم نهایی

۱۲ آذر
بازی چهل‌ونهم: صدرنشین گروه A – تیم دوم گروه B، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه خلیفه
بازی پنجاهم: صدرنشین گروه C – تیم دوم گروه D، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی

۱۳ آذر
بازی پنجاه‌ودوم: صدرنشین گروه D – تیم دوم گروه C، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الثمامه
بازی پنجاه‌ویکم: صدرنشین گروه B – تیم دوم گروه A، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

۱۴ آذر
بازی پنجاه‌وسوم: صدرنشین گروه E – تیم دوم گروه F، ساعت ۱۸:۳۰،‌ ورزشگاه الجنوب
بازی پنجاه‌وچهارم: صدرنشین گروه G – تیم دوم گروه H، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه ۹۷۴

 

۱۵ آذر
بازی پنجاه‌وپنجم: صدرنشین گروه F – تیم دوم گروه E، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی
بازی پنجاه‌وششم: صدرنشین گروه H – تیم دوم گروه G، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

 

مرحله یک‌چهارم نهایی

۱۸ آذر
بازی پنجاه‌وهفتم: برنده دیدارهای ۴۹ و ۵۰، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل
بازی پنجاه‌وهشتم: برنده دیدارهای ۵۳ و ۵۴، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه اجوکیشن سیتی

۱۹ آذر
بازی پنجاه‌ونهم: برنده دیدارهای ۵۱ و ۵۲، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت
بازی شصتم: برنده دیدارهای ۵۵ و ۵۶، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه الثمامه

 

مرحله نیمه‌نهایی

۲۲ آذر
بازی شصت‌ویکم: برنده دیدارهای ۵۷ و ۵۸، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه لوسیل

۲۳ آذر
بازی شصت‌ودوم: برنده دیدارهای ۵۹ و ۶۰، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه البیت

 

دیدار رده‌بندی

۲۶ آذر
ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

دیدار فینال

۲۷ آذر
ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه لوسیل

لینک کوتاه : https://mobin24.ir/?p=6847

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.