• امروز : دوشنبه - ۳۰ بهمن - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 19 February - 2024
3

عبادی، امام جمعه بیرجند: بارها در رسانه‌ها اعلام می‌شود ده‌ها هزار کودک در اروپا ناپدید شد و همه بی‌تفاوت از کنارشان رد می‌شوند که غیر از برده‌داری و سوء‌استفاده است؛ اینها یک گوشه‌ای از مفاسد تفکر لیبرالی و بی‌ایمانی است

  • کد خبر : 4808
  • 10 ژانویه 2022 - 11:42
عبادی، امام جمعه بیرجند: بارها در رسانه‌ها اعلام می‌شود ده‌ها هزار کودک در اروپا ناپدید شد و همه بی‌تفاوت از کنارشان رد می‌شوند که غیر از برده‌داری و سوء‌استفاده است؛ اینها یک گوشه‌ای از مفاسد تفکر لیبرالی و بی‌ایمانی است

به گزارش پایگاه خبری مبین۲۴ به نقل از ایرنا، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: خاصیت تقوا دریافت بصیرت است و کسانی که دشمن را بزک می‌کنند، خیانت‌کار هستند. حجت الاسلام سید علیرضا عبادی روز یکشنبه در دیدار سرمربیان حلقه‌های صالحین شهرستان درمیان افزود: صالحین یگانه راهی است که به وصول […]

به گزارش پایگاه خبری مبین۲۴ به نقل از ایرنا، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: خاصیت تقوا دریافت بصیرت است و کسانی که دشمن را بزک می‌کنند، خیانت‌کار هستند.

حجت الاسلام سید علیرضا عبادی روز یکشنبه در دیدار سرمربیان حلقه‌های صالحین شهرستان درمیان افزود: صالحین یگانه راهی است که به وصول به آرمان‌های انقلاب اسلامی و با کارشناسی رهبر حکیم انقلاب اسلامی این طرح عمل می‌کند.

وی بیان کرد: برنامه‌ها آموزش و کارگاه و سلسله مراتب تربیت و مربی دارد اما روح و جان همه اینها بصیرت است که این دهه نیز تبیین بصیرت است، علم وقتی جواب می‌دهد که بصیرت باشد، تربیت و مهارت وقتی جواب می‌دهد که بصیرت باشد، دلیل‌اش نیز این است که در تجربه این ۴۰ سال افرادی بودند که از دانش خوبی برخوردار بودند اما راه را از دست دادند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کسانی که تقوا را رعایت کردند، خاصیت تقوا دریافت بصیرت است، آنها که تقوا را رعایت می‌کنند، قرآن نیز می‌فرماید «إِنَّ الَّذِینَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِنَ الشَّیْطَانِ تَذَکَّرُوا فَإِذَا هُمْ مُبْصِرُونَ؛ چون اهل تقوا را از شیطان وسوسه و خیالی به دل فرا رسد همان دم خدا را به یاد آرند و همان لحظه بصیرت و بینایی پیدا کنند»، دانشمند و کارگاه و کاردیده همه در معرض خطر هستند اما اگر تقوا رعایت شود و بصیرت الهی داشته باشند، مصونیت پیدا می‌کنند.

وی اظهار داشت: در این فرصت با دید بصیرتی ۲ مسئله خیلی مهم است، اول اینکه ما نسبت به دشمنان اسلام و انسان، قدمشان به هرجا گذشته شده، کارشان فساد است، به هر نحو چه آنها که به‌صورت داخلی هر وقت دستشان به جایی رسیده، آن طیفی که در طول تاریخ هر وقت قدرت پیدا کردند کارشان این بوده در زمین فساد ایجاد کردند و انسان‌ها را کشتند و حیوانات و نباتات از آنها امنیت نداشتند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی افزود: این استبداد زشت همراه شده با استعمار بیرونی و از ۲۰۰ سال قبل که پای اروپائیان به کشورهای آسیایی از جمله ایران باز شده کارشان دزدی، تسلط بر مردم، فحشا و بی‌ناموسی و ایجاد اعتیاد بوده، بهترین ابزارشان نیز مستبدین داخلی است، از آدم‌های نادان مغرور، خودپرست و مال‌پرست و از آنها در برابر مردم استفاده کردند از جمله رضاخان بی‌سواد دزد که مسلط کردند و او ده‌ها هزار روستا را از دست مردم خارج می‌کند.

وی گفت: رضاخان با اسلام به جنگ برخاسته بود، حجاب اسلامی و چادر که از مفاخر اسلام است را بر می‌دارد، فحشا را بر مردم زمینه‌سازی می‌کند، اعتیاد را توسعه داد، در مدارس را بست و علما را منزوی و می‌کشد، اربابش نیز هرچه می‌تواند غارت می‌کند و در جامعه طوری وانمود کردند که این کتاب‌ها دیگر مصرف ندارد.

امام جمعه بیرجند افزود: کتاب‌هایی که هر جلدش اگر الان باشد میلیاردها می‌ارزد، به داخل بازار ریختند که از آن به عنوان کاغذ باطله استفاده می‌کردند، بصیرت این است که دشمن را دشمن ببینیم، باید به دشمن به چشم دشمنی نگاه کنیم، نه آنها که دشمن را بزک می‌کنند و می‌گویند این دشمن نیست توهم دشمن است، خیانتی که می‌کنند.

وی گفت: انقلاب اسلامی در شرایطی به وجود آمد که در احاطه دشمن شرق و غرب بود، در بین احاطه لیبرال و کمونیسم که به تعبیر شهید مطهری ۲ بال قیچی بودند برای بریدن اسلام که آنها به هیچ کشوری اجازه این انقلاب را نمی‌دادند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: اروپا و دوران تاریخ را ملاحظه کنید چه سوابق اروپا از دوران جنگ‌های صلیبی علیه دین و چه بعد از آن اصطلاح کذبشان که آمریکا را کشف کردیم، بلکه آمریکا کشف شده بود، اروپائیان در آمریکا طبق اسناد کشف شده بین ۶۰ تا ۸۰ میلیون از بومی‌های آمریکا را کشته و روی قبر آنها ایالات متحده را ساختند، الان این افراد مدعی حقوق بشر شده‌اند.

وی اظهار داشت: جنگ اول و دوم جهانی را همین اروپائیان آغاز کردند، در هشت سال جنگ تحمیلی علیه ایران که یک جنگ جهانی بود و اروپا از صدام حمایت می‌کرد یا در فلسطین بر دروغی که صهیونیست‌ها به عنوان هولوکاست که صهیونیست‌ها مظلوم واقع شده‌اند و باید به آنها سرزمینی اعطا کرد و با دروغ بزرگی که بزرگتر از این دروغ وجود ندارد که سرزمین بی‌جمعیت برای جمعیت بی‌سرزمین؛ در اروپا که اگر راست می‌بود کار خودشان بوده که ۶ میلیون یهودی را آلمانی‌ها سوختند، حالا می‌خواهند سرزمین بدون جمعیت یعنی فلسطین را به آنها دهند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اروپائیان می‌خواهند با دروغی که به عنوان هولوکاست ساختند سرزمین فلسطین را به صهیونیست‌ها بدهند، در سایر کشورها نیز می‌بینید که چه می‌کنند، بعد از جنگ جهانی دوم بیش از ۵۰ مورد آمریکایی‌ها به کشورهای دیگر تعدی کردند، جنگ حزب بعث و صدام را علیه جمهوری اسلامی غیر خودشان انجام دادند.

وی بیان کرد: مدعی شدند با دروغی که ساختند زمینه ورود به عراق را ایجاد کردند، با دروغ برج دوقلو و راه انداختن القاعده افغانستان را گرفتند، انواع و اقسام گروهک‌های ترورسیتی را ایجاد کردند از جمله داعش که اگر نبود حاج قاسم‌ها و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بر سر مردم چه می‌آوردند؟

حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: بارها در رسانه‌ها اعلام می‌شود ده‌ها هزار کودک در اروپا ناپدید شد و همه بی‌تفاوت از کنارشان رد می‌شوند که غیر از برده‌داری و سوء‌استفاده است؛ اینها یک گوشه‌ای از مفاسد تفکر لیبرالی و بی‌ایمانی است.

وی افزود: یک عده این کشورها را بزک می‌کنند، هرجا هم وارد می‌شوند قتل و ویرانی است اما انسانی که بصیرت دارد به دشمن هیچ وقت به دید خوشبینی نگاه نمی‌کند و آنها که رو به غرب می‌خوابند و خواب غرب را می‌بینند به تعبیر قرآن آنها از شما نیستند، چراکه غرب در اینجا منظور غرب جغرافیایی نیست، مراد از غرب و اروپا آن جبهه سیاسی فرهنگی سیاهی است که حاکم است.

رییس شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه انسان بصیر هرگز گول دشمن را نمی‌خورد و دشمن را دوست تصور نمی‌کند گفت: مسئله دیگر در بصیرت این اتفاقی است که در جهان افتاده و زمانی که دشمن می‌گفت کار جمهوری اسلامی ایران تمام است اما رهبر معظم انقلاب، گام دوم انقلاب را می‌نوشتند و افق‌ها روشن است و می‌خواهم بگویم که با بصیرت باید زمان خود را درک کنیم.

وی ادامه داد: امروز شرایطی برای تفکر بسیجی و صالحین پیش آمده که هدیه الهی است البته کار را در هر شرایطی باید انجام داد اما این فیض الهی که قوای سه‌گانه پای در رکاب هستند و زمینه بسیار مساعد است و این اتفاق از ۲۲ بهمن سال ۵۷ مهمتر است چون آن روز ایمان و احساس و شور بود اما باورها برای پیروزی انقلاب اسلامی کمرنگ بود ولی اکنون این باور برای مردم و در منطقه و دنیا حاصل شده لذا این حرکت جدیدی است که باید متناسب با شناخت زمان تعقیب شود.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: برگزاری مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در سراسر دنیا پیام دارد که چند وقت پیش جوانی در آمریکا گفت بوی چفیه حضرت آیت الله سید علی خامنه‌ای تا قلب آمریکا می‌آید یعنی انقلاب صادر شده و این مردم عدالت و اسلام می‌خواهند.

وی گفت: حرکت‌هایی که شروع می‌شود ریشه دارد و حتی کارشناسان غربی می‌گویند کار آمریکا تمام است با چشم بصیرت باید شرایط زمان را بدانیم و از خدا توفیق بخواهیم حرکت متناسب با این زمان انجام دهیم و به‌زودی آثارش را در کشور، منطقه و عالم خواهیم دید.

لینک کوتاه : https://mobin24.ir/?p=4808

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.